Dostępność basenów

Moja potrzeba, to możliwość wejścia na basen w Gdańsku. Basen Warszawa Ursus – 13zł/1h wchodzisz kiedy chcesz; basen Pruszków 14zł/1h wchodzisz kiedy chcesz; basen Mława ok. 11 zł/1h wchodzisz kiedy chcesz; Olsztyn ok. 11zł/1h wchodzisz kiedy chcesz; Gdynia 12zł/1h wejścia co 45 minut/ Gdańsk??? Na większość basenów nie wejdziesz wcale – basen Kokoszki 18,50 zł za wejście i trzeba rezerwację imienną robić. Aż się wierzyć nie chce. Zresztą z lodowiskami nie lepiej. Patrz gmina Michalowice czy Pruszków – lodowiska za darmo. A Gdańsk bogate miasto. 12 złotych za wejście.

3 thoughts on “Dostępność basenów

  1. Budowa basenów 25 metrowych dostępnych dla mieszkańców w każdej dzielnicy Gdańska a przynajmniej w tych najbardziej zaludnionych dzielnicach lub np.budowa jednego basenu na 3 dzielnice podaję przykład : basen umiejscowiony na przymorzu dostępny dla mieszkańców żabianki i zaspy dzięki zweryfikowaniu adresu zamieszkania przez zainteresowanego , który chce skorzystać z basenu byłaby możliwość zniżki dla mieszkańca ww. dzielnic.

  2. Zbyt mało basenów, w urzędzie miejskim należałoby usprawnić wydziały, w których zbyt długo czeka się na załatwienie sprawy (rejestracja samochodów) komunikacja darmowa dla uczniów i studentów (wzorem Krakowa), likwidacja szpecących reklam, odbudowa Hotelu (dzisiejszy lot), większa wrażliwość Straży Miejskiej za zlecenie sprzątania terenów zwłaszcza miejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.